[vc_row][vc_column][vc_column_text]

قابل توجه مشتریان گرامی

به دلیل نزدیک شدن به نوروز 1401 و حجم بالای سفارش‌های آخر سال، زمان تحویل سفارش‌های دریافتی ممکن است تا 20 روز کاری متغیر باشد. لذا جهت اطلاع از زمان تحویل سفارش خود می‌توانید با شماره 02166720934 تماس گرفته و از شرایط تحویل کالا مطلع شوید.

زمان تحویل

هریک از محصولات با توجه به نوع و تعداد و تاریخ سفارش، زمان تحویل مخصوص به خود را دارد. شرکت آفر این تعهد را برای خود ایجاد کرده است که محصول خریداری‌شده را ظرف کمترین زمان به دست مشتری برساند. بنابراین همه تلاش‌ها در این راستا انجام خواهد گرفت تا همه مشتریان در سراسر ایران از این امکان بهره‌مند شوند.

در خصوص زمان تحویل، با توجه به رنگ و جنس روکش انتخاب شده محصولات به دو نوع تقسیم می‌شوند:

  • محصولاتی که آماده تحویل هستند؛ این محصولات جزو تولیدات روتین شرکت هستند و در بازه زمانی 7 الی 10 روز کاری تحویل مشتری خواهند شد.
  • محصولات سفارشی؛ این محصولات همان‌طور که از نامشان پیداست زمان بیشتری برای تولید نیاز دارند و برای تحویل 10 الی 15 روز کاری زمان لازم دارند.

بدیهی است مشتریانی که ساکن شهرستان هستند، باید زمان حمل کالا را نیز در نظر بگیرند که این امر در هماهنگی با نمایندگان فروش در شهرستان‌ها به انجام خواهد رسید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2778″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]