[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

همواره هدف‌گذاری شرکت مبلمان اداری و منزل آفر، عرضه گسترده محصولات و ارائه خدمات در سراسر کشور بوده و از این‌رو سعی بر آن داشته تا در تمامی نقاط ایران با ایجاد نمایندگی و یا عاملین فروش غعال، محصولات خود را به فروش برساند. این هدف‌گذاری به‌واسطه ظرفیت بالای تولید کارخانه مبلمان آفر و کیفیت بالای محصولات است که توان تولید را بالابرده و حس رضایت را در مشتریان ایجاد کرده است. در حال حاضر بالغ‌بر 20 نماینده و عاملیت فروش در شهرهای مختلف در سراسر ایران با این مجموعه همکاری می‌کنند و مجموعه آفر در نظر دارد تا تعداد نمایندگی‌های خود را در شهرهای مختلف افزایش دهد. به همین منظور فرمی در سایت ایجادشده است تا علاقه‌مندان به همکاری با این مجموعه، اطلاعات خود را در آن ثبت کرده و آمادگی خود را برای همکاری با این مجموعه اعلام نمایند. همکاران ما در بخش نمایندگی‌ها این فرم‌ها را بررسی و در اسرع وقت به آن‌ها پاسخ خواهند داد.

همچنین آن دسته از عزیزانی که به دلایلی قادر به پر کردن فرم اطلاعات نیستند، می‌توانند با شماره‌های دفتر مرکزی تماس گرفته و با بخش نمایندگی‌ها ارتباط برقرار کنند. همکاران بخش نمایندگی در دفتر مرکزی مبلمان آفر، شرایط همکاری را به اطلاع شما عزیزان خواهند رساند.

جهت ارسال اطلاعات و همکاری با مجموعه آفر اینجا را کلیک کنید.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2834″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]