در حال بروزرسانی...

فرم ثبت نام فروش اقساطی محصولات آفر

فروش اقساطی محصولات آفر
در طرح فروش اقساطی مبلمان آفر، تمامی محصولات قابل خرید هستند. در این طرح شما می‌توانید تمام محصولات را با کارمزد فقط 1.5 درصد ماهیانه خریداری کنید. شرایط فروش به اینگونه است که حداقل یک سوم مبلغ فاکتور به صورت نقدی دریافت شده و مابقی به صورت اقساط دریافت می‌گردد.

فرد متقاضی باید دارای حساب جاری معتبر باشد.

شایان ذکر است که این طرح فعلا برای ساکنان تهران قابل اجراست.

همراهان گرامی مبلمان آفر

بنا به درخواست مکرر شما همراهان عزیز، مجموعه آفر در نظر دارد با همکاری سایت taghsit.com اقدام به ایجاد فضایی جهت فروش اقساطی محصولات خود نماید. بدین منظور راهنما و فرمی جهت اعتبار سنجی مشتریان محترم ایجادشده است که مشتریان محترم می‌توانند با مطالعه راهنما و واردکردن اطلاعات خود در فرم درخواست، نسبت به خرید اقساطی محصولات مبلمان آفر اقدام نمایند. بدیهی است سایت taghsit.com صرفاً به‌عنوان سرمایه‌گذار این طرح معرفی‌شده و نسبت به روند سفارش‌ها و تحویل محصولات مسئولیتی ندارد.

همچنین مجموعه آفر مسئولیتی در قبال احراز هویت مشتریان و یا مبلغ و تاریخ چک‌های دریافتی ندارد. محاسبه تاریخ و مبلغ چک‌ها و میزان پیش‌پرداخت به عهده شرکت سرمایه‌گذار بوده و مجموعه آفر دخالتی در این روند ندارد.

حائز اهمیت است که مشتریان محترم باید دقت کافی را در انتخاب و خرید محصول موردنظر داشته باشند. لغو سفارش و یا افزایش و کاهش میزان خرید، پس از پرداخت بیعانه و ارسال چک امکان‌پذیر نخواهد بود. بدیهی است پس از تایید نهایی سفارش، در صورت انصراف مشتری از خرید، 30 درصد مبلغ کل از حساب مشتری کسر شده و مابقی به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

راهنمای ثبت درخواست خرید اقساطی کالا

همراهان گرامی مبلمان آفر

جهت ثبت درخواست خرید اقساطی محصولات، لطفاً مراحل و شرایط دریافت را مطالعه کرده و از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

جهت ثبت نام در این طرح، فرم مربوط را پرکرده و ارسال کنید.

مشخصات متقاضی:

تاریخ تولد:

اطلاعات تماس:

مشخصات شغلی:

اطلاعات حساب بانکی:

شهر افتتاح حساب
نام کالای مورد نظر را وارد کنید

برای تأیید شدن خرید اقساطی شما، نیاز به استعلام حساب بانکی معرفی شده می باشد.

جهت اعلام موافقت با استعلام حساب بانکی شما توسط مجموعه تقسیط، لطفاً بر روی چک باکس روبرو کلیک کنید.
قوانین درج شده در صفحه قوانین و مقررات را مطالعه کردم و می پذیرم.